👉 Bezplatné odborné poradenství v oblasti kožních problémů ☎ +421 905 461 010 👈

Vyhledávání

KLÍČOVÍ LÉKAŘI & KLINIČTÍ VÝZKUMNÍCI

Zoe Draelos, MD, FAAD, klinická a výzkumná dermatoložka se soukromou praxí v High Point, NC. Je profesorkou dermatologie a pracuje jako konzultant na Duke University. Dr Draelos je autorkou 12 učebnic, které slouží jako základný podklad pro víc jak 400 studií. Vede i poradenskou společnost, která poskytuje výzkum, poradenství, marketing a komunikační služby pro farmaceutický a kosmetický průmysl.

Lawrence Green, MD, FAAD, dermatolog a Assistant Clinical Professor of Dermatology na univerzite George Washington University School of Medicine. Dr Green často konzultuje problémy jako je akné a psoriáza. Je autorem knihy The Dermatologist's Guide to Looking Younger (Dermatologický průvodce k mladšímu vzhledu) a je častým návštevníkem Capitol Hill, kde hledá finanční prostředky na výzkum kožních onemocnění a na obhajobu sporů lékař - pacient.

Leon Kircik, MD, FAAD, je lékař a ředitel společnosti DermResearch, PLLC a Physicians Skin Care, PLLC v Louisville, Kentucky, i v Associate Clinical Professor of Dermatology na Indiana University Medical Center a Icahn School of Medicine na Mount Sinai Medical Center. Je hlavním odborníkem při klinických zkouškách realizovaných na problémy jako je psoriáza, akné, rosacea a atopická dermatitída.

Daniel Siegel, MD, FAAD, je Clinical Professor of Dermatology na SUNY Downstate a bývalým prezidentem Americké akadémie dermatológie. Má soukromou praxi Long Island Skin Cancer a Dermatologic Surgery v Smithtown, NY. Dr Siegel dostal vícero ocenení, včetně Academy of Dermatology Presidential Citation, kterou dostal pětkrát.

Michael Traub, ND, bývalý prezident American Association of Naturopathic Physicians (AANP), autor Essentials of Dermatological Diagnosis (Esence dermatologických diagnóz) and Integrative Therapeutics (Alternativní terapie), a v roku 2006 dostal cenu AANP Physician of the Year. Od roku 1986 je ředitelem (mediacal director) zdravotnického centra Lokahi v Kailua Kona , Havaj a po dobu své kariéry se aktivně zúčastňoval na otázkách politiky ve výzkumu a zdravotní péči.

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.