👉 Bezplatné odborné poradenství v oblasti kožních problémů ☎ +421 905 461 010 👈

Vyhledávání

Skip Navigation Links > Odvolání

Odvolání

Obsah této webové stránky slouží pro informační účely a nepředstavuje lékařskou pomoc. Obsah není určen jako náhrada za odbornou lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu. S otázkami, které se týkají zdravotního stavu vyhledejte radu lékaře nebo jiného kvalifikovaného zdravotnického pracovníka. Nikdy nezanedbávejte odbornou lékařskou pomoc jen proto, že jste si přečetli něco na této webové stránce.

Zkušenosti zákazníků s produkty společnosti Kamedis se mohou individuálně lišit. Výsledky uvedené v referencí jsou od skutečných zákazníků, kteří použili produkty Kamedis, ale automaticky z toho nevyplývá, že podobné výsledky jsou zaručené. Jednotlivé výsledky se mohou lišit v závislosti od typu pokožky, citlivosti, věku a doby péče o pokožku, jako i způsobem aplikace.

Před použitím se odporučuje vyzkoušet produkt na malé ploše kůže, aby se zjistila citlivost či alergická reakce. Jak se objeví podráždění, aplikaci přiměřeně upravte. Jestliže podráždění přetrvává, přestaňte produkt používat a v nepravděpodobném případě silného podráždění vyhledejte odbornou lékařskou pomoc. Společnost nebere na sebe odpovědnost za jakékoliv nepříznivé následky vyplývající přímo či nepřímo z používání našich produktů.

Máte-li podezření, že máte zdravotní problém a nebo akutní stav - okamžitě vyhledejte lékaře.

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.