👉 Bezplatné odborné poradenství v oblasti kožních problémů ☎ +421 905 461 010 👈

Vyhledávání

Skip Navigation Links > Kamedis – O NÁS

O nás

Jak toto čtete, máte pravděpodobně problém s pokožkou a všechno, co jste doposud zkoušeli, nefungovalo.

Vím, jako se cítíte, protože jsem to sama zažila. Dlouhé roky jsem hledala cestu jak se zbavit svých problémů. Osud mě zavál z Asie do Spojených států a potom zpět do Chengdu, kde jsem měla to štěstí učit se od mistra tradiční čínské medicíny.

Naučil mě, jak mohou rostliny s jejich komplexní souhrou ingrediencí, uzdravit nás tím, že naše tělo vrátí do rovnováhy.

Nakonec mě cesta přivedla zpět k moderní západní vědě, abych v laboratoři a v klinických zkouškách prokázala, co mě naučila tradiční čínská medicína.

Výsledkem je Kamedis, unikátní kolekce produktů na ošetření pokožky, která spojuje východ a západ, tradici a inovaci, bezpečnost a účinnost.

Naše cesta však neskončila. Ve společnosti Kamedis pokračujeme v podpoře farmářů a firem, v kterých se naše rostliny pěstují a sbírají. Pokračujeme v práci s učiteli alternatívní medicíny, jako i s dermatology a výzkumnými pracovníky. Zůstáváme odhodlaní pomáhat, co největšímu množství pacientů s kožnými problémy, aby i oni získali prospěch z toho, co jsme se naučili.

Roni Kramer, zakladatelka

 

Roni Kramer

 

Těší nás a jsme hrdí na to, že firma VOGUS CZ je součástí společnosti KAMEDIS, a společně tak můžeme přispívat ke spokojenosti lidí s kožnými problémy.

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.