👉 Bezplatné odborné poradenství v oblasti kožních problémů ☎ +421 905 461 010 👈

Vyhledávání

Skip Navigation Links > Naše rostliny

Naše bylinky

Základem kosmetických výrobků Kamedis jsou rostliny, které jsou používány v tradiční čínské medicíně. Tyto bylinky jsou známé svou schopností podporovat zdraví stovky, dokonce až tisíce let.

Naši práci jsme začali mapováním charakteristických vlastností více než 400 extraktů rostlin. Potom jsme vybrali 12, které prokázaly největší pozitivní vliv na pokožku. S těmito nejúčinnějšími bylinkami jsme dále experimentovali a hledali vhodné kombinace, které by přinesly lepší výsledky, než kdyby působily samostatně. Nakonec jsme se dostali ke kombinacím, které momentálně tvoří základní portfolio.

Vědecky ověřeno a klinicky prokázáno. Každá z rostlinných kombinací umožňuje našim produktům poskytnout výhody – jako jsou probiotické a antibiotické účinky, které přirozeně podporují růst užitečných organismů a zároveň inhibují růst těch, které jsou škodlivé.

Naše bylinky jsou pěstovány na speciálních plantážích, důkladně sbírané a pečlivě ošetřené, díky čemuž nabízejí nejvyšší možné koncentrace botanických výtažků. Právě proto z těchto produktů získáváme to, co od kvalitních výrobků pro péči o pokožku očekáváte.

 

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.